U subotu 23. studenog u osnovnoj školi Grabrik održane su radionice pod nazivom Neka bude voda. U radionicama su sudjelovali i učenici naše škole.

U radionicama je sudjelovalo više od 180 učenika i 23 učitelja karlovačkih gradskih i županijskih osnovnih škola. Ove godine obilježava se šesta godine održavanja. Za organizaciju kreativnih radionica pobrinula se Udruga roditelja potencijalno darovite djece Mali princ u suradnji s osnovnom školom Grabrik. Naši učenici sudjelovali su u 13 različitih radionica te su kroz razne pokuse napravili mnoštvo vodenih čuda.

Iz naše škole radionicama su prisustvovali Anamarija Furlić i Lucija Požar iz 6. A, Leon Car, Leonarda Bošnjak i Matea Gašljević iz 6. B te David Banay, Fran Horvatić, Ana Marija Jelenčić, Mislav Penić i Andrija Starčević iz 5. A.
Evo njihovih dojmova:

Sudjelovala sam u radionici  sjena, plesnoj i pjevačkoj radionici. Posebno su mi se svidjeli znanstveni pokusi i plesni pokreti. Radionice su bile vrlo zanimljive i maštovite tebih voljela ići i sljedeće godine.

Matea Gašljević, 6. B

Sudjelovala sam na plesnoj radionici, Snježnim kuglama i Sjenama. Bilo mi je super na snježnim kuglama jer smo kugle koje smo izradili mogli ponijeti kućama i pokloniti svojim najmilijima. Najviše su mi se svidjeli razni pokusi s vodom i sjenama. Prezentirala sam ples u obliku baleta koji je podsjećao na četiri karlovačke rijeke. Najviše mi se svidjela radionica Sjene jer smo mogli iskusiti kako se rade sjene na platnu.
                                                                      Leonarda Bošnjak, 6. B