Obiteljski dan
Autor: Renata Sambol, 15. 5. 2014.

Danas, 15.svibnja 2014. g. u našoj školi   održana je prigodna svečanost povodom Obiteljskog  dana.

Prigodni program osmislili su učenici i učiteljice razredne nastave . Pozvali smo sve generacije: bake i djedove,roditelje,braću,sestre,tek rođene bebe….

Drago nam je da  su se odazvale mnoge obitelji jer smo time poslali poruku svima kako je zapravo obitelj najvažnija. Naš program bio je raznolik; od recitacija i duhovitih igrokaza,pjesama i ritmičkih točaka.

U  obiteljsko druženja uvela nas je naša četvrtašica Antonela.

Naši  glumci,pjevači i plesači oduševili su  mnogobrojnu publiku.

Učenici  Područne škole Goršćaki nasmijali su publiku igrokazom koji je napisala i osmislila njihova učiteljica Draženka Jančić.

Da se neki puta   djeca  popnu roditeljima na glavu kad im je dosadno pokazali su  svojom glumom Antonio iz 2.r. i  prvašić Maks.

Zbor   je   otpjevao     svima dobro poznate pjesmice  (Čestitka majčici, Dom

i Dragi tata)

...a  naše male plesačice iz ritmičke grupe   plesale su na  taktove   pjesme  „Hey brother“

Kako bi  ozračje bilo pravo obiteljsko  osmislili smo  malu igru za naše   gledatelje. Svi koji su   ispod svoje sjedalice imali zalijepljen žuti papirić pridružili su nam se na pozornici  i zajedno smo otpjevali   pjesmu koja i priliči sretnom obiteljskom druženju- „Kad si sretan.“

Na kraju svima smo zaželjeli puno ljubavi i zakazali  ponovni susret  povodom  Dana obitelji.