Uspjesi naših učenika na natjecanjima
Autor: Katarina Seljan, 2. 4. 2016.

Donosimo pregled naših učenika koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima.

Želja za stjecanjem dodatnih znanja i ove je godine motivirala najznatiželjnije učenike naše škole da se okušaju u natjecanjima. Čestitke svim učenicima koji su se odvažili upustiti u tu avanturu.
Posebne čestitke upućujemo onim najuspješnijima, kao i njihovim mentorima.

Na županijsko natjecanje iz biologije pozvana je Matea Gašljević (8.b r., mentorica Ljiljana Panjević) koja je osvojila 4. mjesto.

Županijskom natjecanju iz matematike prisustvovali su David Magličić (5.r., mentorica Ana Stojaković) te  Lucija Požar (8.a r., mentorica Đurđa Starešinčić) koji su se plasirali na 6. i 4. mjesto.

Na županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika sudjelovalo je troje naših učenika: Paula Guštin (7.b r., mentorica Nikolina Nikolić) plasirala se na 11. mjesto, Matea Gašljević (8.b r., mentorica Nikolina Nikolić) zauzela je 6. mjesto, dok je Lucija Požar (8.a r., mentorica Mirjana Jambrošić) bila 11.

Županijsko natjecanje iz atletike također je bilo uspješno za našu žensku i mušku ekipu koje su se obje vratile s natjecanja s peharima za osvojeno treće mjesto, a njihove dojmove i imena počitat ćete u posebnom članku.

Županijsko natjecanje „Mladi tehničari“ održano je 4. ožujka Našu školu uspješno su predstavljali učenici u sljedećim kategorijama:
Modelarstvo i maketarstvo- Marta Bosanac, 5.razred, osvojila je 2.mjesto
Graditeljstvo- Lucija Lukešić , 6.razred, osvojila je 1.mjesto i plasman na državno natjecanje
Strojarske konstrukcije- Adrian Ivka. 7.b razred, osvojio je 2.mjesto
Obrada materijala- Ana Marija Jelenčić, 7.a razred, osvojila je 4.mjesto.
 Lucija je sa svojom mentoricom Maricom Car Mihalić provela tri sadržajna i uzbudljiva dana u Primoštenu gdje je osvjetlala obraz naše škole osvojivši 6. mjesto, o čemu ćete također saznati više nakon što Lucija raspakira kofere i s nama podijeli svoje dojmove s natjecanja.

Naša škola je prošle srijede bila domaćin međužupanijske smorte GLOBEa, o čemu ćete, već pogađate, također imati prilike čitati uskoro.

Čestitke našim vrijednim učenicima željnima znanja, želimo im još puno uspjeha u pustolovinama ove vrste, jer...

Tko ne zna, a ne zna da ne zna,
opasan je - izbjegavajte ga!

Tko ne zna, a zna da ne zna,
dijete je - naučite ga!

Tko zna, a ne zna da zna,
spava - probudite ga!