Prvo Dvoransko natjecanje u atletici za osnovne škole
Autor: Tamara Delić, 14. 12. 2016.

Na prvom Dvoranskom prvenstvu za osnovne škole u atletici koje je održano 13. prosinca 2016. godine u Školskoj sportskoj dvorani na Rakovcu u Karlovcu osvojili smo čak 4 medalje!

Učenici 6. razreda Lana Perinac i Andrija Ferenac u konkurenciji djevojčica i dječaka 5. i 6. razreda osvojili su svatko po dvije medalje.

Lana je zauzela dva druga mjesta u utrkama na 30 i 200 metara, dok je Andrija bio 3. u utrci na 30 metara i 2. u utrci na 200 metara. Velike čestitke !

U konkurenciji 5. i 6. razreda za djevojčice nastupile su i Tina Piria, učenica 5. razreda, Valentina Volarić, Matea Dumenčić i Lara Žanić, a u istom uzrastu za dječake Matija Jandri iz 5. razreda te Josip Volarić, Marko Marković i Josip Perez - učenici 6. razreda.

30 i 200 metara za 7. i 8. razrede za djevojčice trčale su Elena Pustinšak, Patricija Kos, Laura Vratarić, Lorena Tuček i Rea Bijelić učenice 7. razreda. Čestitke svim učenicima!