Bibliobus i dalje putuje do naše škole!
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 21. 9. 2017.

Knjižnica na kotačima i njezini putujući knjižničari redovito će nas posjećivati i ove školske godine: svakoga drugoga ponedjeljka od 11:00 do 13:45 (kada je predmetna nastava ujutro, a razredna nastava popodne).

Iskoristite priliku i već idućega ponedjeljka, 25. rujna, postanite član bibliobusa, a time i član Gradske knjižnice "Ivan Goran Kovačić", za samo 20 kuna godišnje (ili 1,67 kuna mjesečno ili 38 lipa tjedno ili 5 lipa dnevno).

U bibliobusu možete pronaći lektirne naslove (kojih često u našoj školskoj knjižnici nema u dovoljnom broju), slikovnice, stripove, crtane romane, priče, pjesme, fantasy, knjige o životinjama, o svemiru, o vilenjacima i čarobnjacima...

Cijenjeni roditelji, želite li da vaše dijete postane član bibliobusa, obrazac za članstvo (ili Obavijest za roditelje) možete pronaći u našoj školskoj knjižnici. Želite li se i vi učlaniti u bibiliobus, istovremeno ćete postati i članom Gradske knjižnice te možete koristiti sve usluge koje se u Knjižnici nude.