Uspjeh naših učenica na 37. smotri dječjeg kajkavsjkog pjesništva - Mali kaj
Autor: Jasmina Štefan, Katarina Seljan, 24. 10. 2017.

U subotu, 21.10.2017.godine održana je 37. Smotra dječjega kajkavskoga pjesništva „Dragutin Domjanić“ - Mali kaj.

Radove je poslalo 450 učenica i učenika uz mentorstvo 142 voditelja i voditeljice. Stručno ocjenjivačko povjerenstvo 37. Smotre u sastavu dr. sc. Ivo Kalinski (predsjednik), † prof. dr. sc. Joža Skok i dr. sc. Božica Pažur od ukupno pristigle 523 pjesme za objavu u zbirci odabralo je 78 radova. Među izabranim pjesmama našla se i pjesma  Tak živi moja baka učenice  Viktorije Jandri (mentorica Jasmina Štefan).

Kako Smotra uz književni ima i likovni sadržaj, učenica Anja Biščanić (mentorica Katarina Kranjčec) napravila je  likovni rad  s ilustracijom Viktorijine pjesme te je njen rad također objavljen u zbirci.

Čestitke našim učenicama i njihovim mentoricama!