Još jedno Državno!
Autor: Gorana Simić Vinski, 11. 5. 2015.

Učenici naše škole su ove školske godine izuzetno uspješni na natjecanjima te s ponosom objavljujem da još jedna učenica odlazi na Državno natjecanje.

Nakon osvojenog 2. mjesta na županijskom natjecanju iz Sigurno u prometu, učenica 5.r, Lucija Lukešić, pozvana je na Državno natjecanje. Na istom natjecanju ekipa u sastavu Lucija, Antonela Seljan, Danijel Valić i Alen Lovrić (svi 5.r) osvojili su 3.mjesto. Njihovoj mentorici, Marici Car-Mihalić, to je već drugo natjecanje jer je vodila Luciju Požar na Državno iz Tehničke kulture te joj i ovom prilikom srdačno čestitam.

Danas su na Državno natjecanje GLOBE smotri otputovali Matea Gašljević, Martin Starešinčić i Paula Vrbanić s mentoricom Ljiljanom Panjević te im želim uspjeh na natjecanju.

Tvrtko Ivasić je bio na Državnom natjecanju iz Informatike uz mentoricu Sanju Španić.

Također je veliki uspjeh atletičarki koje su bile na poluzavršnici Državnog natjecanja s mentoricom Tamarom Delić: Lara Amon, Anamarija Furlić-7.r, Dora Vrbanić, Paula Vrbanić, Lucija Štanjer, Petra Pavlović, Anja Tonković, Lara Protulipac, Maja Čvangić, Magdalena Laić, Helena Cindrić, Jelena Šlosel-8.r