Tjedan dobivanja nagrada
Autor: Gorana Simić Vinski, 12. 6. 2015.

U ponedjeljak smo bili  na prijemu kod gradonačelnika Damira Jelića za učenike i mentore koji su bili na Državnim natjecanjima.

Učenica 5. razreda Lucija Lukešić je dobila nagradu za osvojeno 3. mjesto a isto tako i  GLOBE-ovci koji su bili 3. na Državnom: Matea Gašljević, Martin Starešinčić i Paula Vrbanić.

Na prijemu su bili i Tvrtko Ivasić i Lucija Požar i mentorice Marica Car-Mihalić i Ljiljana Panjević. Tvrtkova mentorica Sanja Španić nije bila prisutna zbog bolovanja a ovom prilikom čestitam njoj i svim ostalim mentoricama i učenicima.

U srijedu je Klara Penić, učenica 2. razreda nagrađena vrijednom nagradom za svoj rad na Županijskom natječaju "Dobrota u nama i oko nas". Čestitke i njezinoj mentorici Jasmini Štefan koja ustrajno šalje učeničke radove na razne natječaje.

U četvrtak je Pavao Jančić, 5.razred, nagrađen 3.nagradom na Prvom natječaju haiku poezije. Čestitam i mentorici Mirjani Jambrošić.