Projektni dan "Moj prijatelj i ja"
Autor: Ana Sutlić, 20. 11. 2015.

Danas su učenici od 1. do 4. razreda održali Projektni dan pod nazivom "Moj prijatelj i ja".

U sklopu programa "Za sigurno i poticajno okruženje u školama" te u sklopu obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti, Međunarodnog dana djeteta i Međunarodnog dana tolerancije održali smo Projektni dan s temom "Moj prijatelj i ja!?".

Rad je bio organiziran u obliku radionica, nakon čega je uslijedila prezentacija uradaka s radionica. U osam kreativnih radionica učenici su pisali literarne radove na temu prijateljstva, izrađivali i igrali memory, od različitih matrijala izrađivali livadu prijateljstva, učili znakovni jezik, izrađivali anđele, pisali pismo prijatelju, pisali poruke prijateljstva,...

Dan smo završili kazališnom predstavom Gradskog kazališta Zorindom iz Karlovca "Moj prijatelj i ja".