Vrti se Karlovački vrtuljak
Autor: Renata Sambol, 11. 5. 2016.

Karlovački vrtuljak se zavrtio i ove godine  u tjednu  od 8. do 15. svibnja . Učenici naše škole također su bili dijelom njegove vesele vrtnje. Više o radionicama na kojima su sudjelovali pročitajte u nastavku.

Jučer su   učenici razredne nastave  naše škole, zajedno sa svojim učiteljicama sudjelovali u  različitim radionicama .Učenici  1.i 2.  su sudjelovali u radionici o Vrijeme je za  priču o različitostima. Čitali su slikovnice "Zlatno perje" i "Petra i novi prijatelj". Puno su  razgovarali što nas čini različitima i zašto je to dobro ili možda nije. Djeca su bila vrlo zainteresirana, ruke su stalno bile u zraku. Na kraju su crtali različitosti koje ih okružuju!

Trećaši i četvrtaši  su  saznali Priče koje kruže Dubovcem. A Dubovcem kruže priče o  Tritonu-opasnom zmaju, zlatnoj ribici,bijeloj ženi kao i o Baniku-duhu kupaonica.

Nakon vrlo poučnih  i zanimljivih tragova prošlosti učenici su osmislili i nacrtali dubovačku  razglednicu.