Naši učenici na Županijskim natjecanjima
Autor: Gorana Simić Vinski, 28. 3. 2012.

Nakon većine završenih Županijskih natjecanja objavljujem najuspješnije učenike a to su Božidar Perinac i Mario Mejašić. Velika pohvala svim učenicima na sudjelovanju i zahvala svim mentorima koji su ih pripremali.

Najbolji uspjeh je postigao Božidar Perinac, učenik 7.r. na natjecanju iz biologije gdje je osvojio 1. mjesto. Na istom natjecanju je sudjelovala Antonia Mudrovčić, 7.r i Mario Mejašić, 8.r. Njihova mentorica je Marina Špine Juraić.

Mario Mejašić je bio 3. na natjecanju iz kemije-mentorica Ankica Veseljić. Na tom natjecanju je bio i Božidar Perinac.

Božidar Perinac je bio 3. na natjecanju Mladih tehničara. Tu su bili uspješni i Tvrtko Ivasić, 5.r., Martina Štefan, 6.r., Ivan Vinski, 7. r. te Ivan Kekić i Luka Jelenčić iz 8.r. Sve ih je pripremala Marica Car Mihalić.

Na matematici je sudjelovala Lucija Požar iz 4.r.-mentorica Renata Sambol. Na fizici je bio Mario Mejašić-mentor Dubravko Sila. Na povijesti su  učestvovale Ines Belavić i Željka Desović iz 7.r. i Mario Mejašić, 8.r.-mentorica Sanja Mileusnić.

Na Državu  GLOBE smotru su pozvani učenici naše škole s mentoricom Marinom Špine Juraić te im želim puno uspjeha.