Oslikavanje škole
Autor: Gorana Simić Vinski, 24. 5. 2012.

U sklopu akcije „Grad prijatelj djece“ učenice OŠ Mahično i OŠ Skakavac  su 23. svibnja provele akciju  pod nazivom „Maštom i zajedničkim radom do ljepše škole“.

Tom prigodom su učenice 7. razreda Karla Borić, Petra Kapčić, Antonija Mudrovčić , Karla Tuškan     (koje su tijekom ove godine osvojile 1. mjesto na likovnom natječaju „Volim Hrvatsku 2012.“ u organizaciji Turističke zajednice Karlovačke županije) te učenica 8. razreda Ivana Kučinić uz svesrdnu pomoć  učenica OŠ Skakavac oslikale zid Škole motivima koji predstavljaju simbole RH viđene dječjim očima. Gošće iz OŠ Skakavac su bile Nikolina Vračar i Irena Peleš iz 7. r  te Martina Ristovski i Maja Matijašić iz 8.r. Nastavnica Ivana Fudurić koja radi na obje škole je organizirala akciju i pomagala u samoj izvedbi.

Sudjelujući u ovom zajedničkom kreativnom radu učenice su razvijale prijateljstvo između dviju udaljenih ali bliskih škola za koje vjerujemo da će se i dalje nastaviti.

Ostatak fotografija možete vidjeti u galeriji.