Novosti i zanimljivosti
Naša mala knjižnica u 1. razredu: slikovnica "Moja baka"
Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 10. 12. 2023.

Početkom prosinca 2023. prvašići su s učiteljicom Katarinom i knjižničarkom Svjetlanom uskočili u avanturistički svijet jedne superbake koja skače padobranom. Zašto? Jer su joj dosadili ronjenje i kickboxing. Zanimljiva je to priča s vrlo brižljivo nijansiranim ilustracijama nizozemskoga autora Jana de Kindera. A dok čekate sportske igre prvašića (nagradni zadatak uz ovu slikovnicu), pod "opširnije" možete zaviriti u jedan školski sat proveden u svijetu priče.